104 Yetim Türkmen Ailesine Nakdi Yardım Ulaştırıldı

16 Temmuz 2015
104 Yetim Türkmen Ailesine Nakdi Yardım Ulaştırıldı
  • Yer
    Ankara
  • Tarih
    16 Temmuz 2015

Türk Ocakları Genel Merkezi ve Türk Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı'nın ortaklaşa sürdürdüğü "Bu Ramazan'da Elini Türkmen Kardeşine Uzat" yardım kampanyasının üçüncü ayağında toplanan fitre, zekat ve bağışlar Ankara Mamak ve Yenimahalle'de yaşamakta olan 104 yetim Türkmen ailesine nakdi olarak iletildi.

 

Mamak'taki dağıtıma Türk Ocakları Genel Başkanı Prof. Dr. Mehmet Öz, Genel Sekreter Yardımcısı ve Yardım Kampanyası Koordinatörü Osman Oktay, Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Bülent Aksoy ve Türkmen temsilcisi Haydar Ali Şeyh katıldı.

 

Ayrıca kampanyanın ikinci ayağında toplanan yardımlar Gaziantep, Hatay ve Osmaniye'deki Türkmen soydaşlarımıza Türk Ocakları Şubeleri tarafından iletildi. 

 

Türk Ocakları Genel Merkezi ve Türk Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak Ramazan boyunca yardım kampanyamıza katılan ve destek veren herkese teşekkür ediyoruz.

 

Yardım kampanyamız, sürekli ihtiyaç hasıl olduğundan Ramazan'dan da sonra devam edecektir. Ramazan'dan sonra da mutad olarak toplanan bağışlar Türkmen soydaşlarımıza ulaştırılacaktır.

 

Resim Galeri

Türkocağı Tv

Türkocağı Tv

Tümü

Türk Ocaklarından Haberdar Olun

Yazarlar

Tümü