Gençlik Kollarından Ülkü Ocakları Genel Merkezi’ne Ziyaret

07 Mayıs 2015
Gençlik Kollarından Ülkü Ocakları Genel Merkezi’ne Ziyaret
  • Yer
    Ülkü Ocakları Genel Merkezi
  • Tarih
    07 Mayıs 2015

Türk Ocakları Genel Merkez Gençlik Kolları yönetimi Ülkü Ocakları Genel Merkezi’ni ziyaret etti. Ziyarette Ülkü Ocakları Genel Merkezi’ne, Türk Yurdu Dergisi’nin  “Milliyetçilik Özel Sayısı” ve son sayılarından oluşan dergiler set halinde, Ülkü Ocakları teşkilatlarına gönderilmek üzere hediye edildi.

 

Gençlik Kolları Genel Koordinatör Yardımcısı Fatih Mehmet Kaya, Genel Sekreter Mücahit Doğan ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Hasan Kumkale’yi, teşkilatlandırma birimini, basın birimini ve ortaöğretim birimini ziyaret ederek çeşitli temaslarda bulundu. Türk Yurdu Dergisi, Türk Yurdu Haber internet sitesi ve Gençlik kollarının çalışmaları üzerine fikir alışverişi yapılan ziyarette ayrıca Türk Yurdu Dergisi Genel Yayın Müdürü Fahri Atasoy’un ve Gençlik Kolları Genel Koordinatörü Mehmet Gülsün’ün de selamları Ülkü Ocakları yöneticilerine iletildi.

 

Ülkü Ocakları ve Türk Ocakları’nın aynı düşünce dünyasından geldiği ve Türk milliytçiliği davasına hizmet ettiği noktasındaki düşüncelerle yapılan istişarelerin ardından heyetler hatıra fotoğrafı çektirdi. Gençlik Kollarımız daha sonra Ülkü Ocakları Genel Merkezi’nden ayrıldı.

Türkocağı Tv

Türkocağı Tv

Tümü

Türk Ocaklarından Haberdar Olun

Yazarlar

Tümü