Sinemaseverlere Duyuru Salı Sineması Günleri Başlıyor</

01 Ağustos 2010
1 Ağustos 2010

SİNEMASEVERLERE DUYURU
SALI SİNEMASI GÜNLERİ BAŞLIYOR

Türk Ocakları, Yunus Emre Vakfı işbirliğiyle, öteden beri eksikliği duyulan bir boşluğu doldurmak için önemli bir çalışmayı başlatıyor; Ekim ayından itibaren her Salı günü gerçekleştirilecek “Salı Sineması” programı başlıyor:
“Salı Sineması”nda sinemaya emek vermiş ustalarla, sinemaya gönül vermiş, bu alanda görev alarak çalışmak isteyen gençler buluşuyor.
Ustalar ve gençler, her Salı günü, 17.00-19.00 saatleri arasında, Atatürk Bulvarı No: 11 Ulus / Ankara adresindeki Yunus Emre Vakfı Toplantı Salonu’nda Türk Dünyası’nın önemli uzun / kısa metrajlı filmlerini, belgesellerini, amatör ve profesyonel çalışmaları birlikte seyredip yorumlayacak, çalışma grupları oluşturarak Türk Sineması’nın meselelerine çözüm yolları arayacaklar.
Üniversitelerimizin sinema ve televizyon, edebiyat bölümlerinde okuyan, sinemayla ilgilenen, çalışmalarını değerlendirmek ve destek bulmak isteyen gençler! “Salı Sineması” tam sizin aradığınız program. Hemen ”Salı Sineması” programının sürekli takipçisi olmak için Ocağımıza başvurunuz.


İrtibat: Türk Ocakları Sanat Edebiyat Kurulu Başkanlığı
Tel: 0.532.6245769

Türkocağı Tv

Türkocağı Tv

Tümü

Türk Ocaklarından Haberdar Olun

Yazarlar

Tümü