İzmit Şubesinden Bayramlaşmaya Davet

26 Temmuz 2014

Bu yıl ilki düzenlenecek olan Kocaeli Türk Ocakları VATANSEVERLERİN BAYRAMLAŞMASI bayramın 2. günü İzmit Sabri Yalım Parkında saat 12.00'da yapılacak.

Herkes Davetli

İnanan insanların en mutlu günü bayramlardır diyen Kocaeli Türk Ocağı Başkanı Yücel Alpay DEMİR mutluluğumuzu daha geniş alanlarda tüm halkımız ile birlikte kutlamak istedik dedi.

Siyasi parti, Dernek, Vakıf, Memleket, İşçi, Memur ve benzeri hiç bir ayrım yapmaksızın herkesi bayramlaşmaya davet eden Yücel Alpay DEMİR doğduğu ülkeden, konuştuğu dilden, dalgalanan bayrağından memnun olan, insanlarına öfke değil sevgi besleyen, biz, siz gibi ayrımları, öteki anlayışını yüreğinde barındırmayan herkesin davetli olduğunu gelen hiç kimsenin misafir muamelesi görmeyeceğini gelen herkes ev sahibidir bu bayramlaşmanın bir parçasıdır, amacında ilimizin siyasi, sosyal ve güncel yaşamında varlığını hissettiren herkes birbirini görsün, tanısın ve selamlaşsın diyerek açıkladı . Bunun için en uygun gün bayram en kucaklayıcı hizmet kurumu Türk Ocaklarıdır diyerek 29 Temmuz 2014 salı günü saat 12.00'da izmit Sabri Yalım Parkında gerçekleşecek bayramlaşmaya açık davette bulundu ....

Türkocağı Tv

Türkocağı Tv

Tümü

Türk Ocaklarından Haberdar Olun

Yazarlar

Tümü