İzmit Türk Ocağından Gençlere Masa Tenisi Turnuvası

30 Nisan 2013

Türk ocakları 101 yaşında

Türk ocaklarının 101. yılı kutlamalarında amaç gençler ile bütünleşmek Türk Ocakları bünyesinde kuruduğu ülkücü fikir kulübü etkinliklerinde gençleri müzik, sinema ve tiyatro Etkinlikleri ile  buluşturur iken görmeye alıştığımız  Yücel Alpay DEMİR Gençleri Masa Tenisi turnuvasına davet ediyor....

İzmit Türk Ocağı genel sekreteri Yücel Alpay DEMİR in hazırladığı 101. yıl anısına düzenlenen masa tenisi turnuvası 11-12 mayıs 2013 tarihinde kocaeli uluslar arası gençlik merkezinde yapılacak. Dereceye girenlere tablet bilgisayar Cep telefonu, eşofman takımı ve tenis raketleri hediye edilecek.

Akademik kariyeri ve araştırmaları olan çok kıymetli öğretim üyeleri ile milli ve manevi konulardaki önemli hususları her hafta Ocakbaşı sohbetlerinde kocaeli halkına ulaştırıyoruz, bu yılki kuruluş etkinliğimizi Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimiz ileaAldığımız kararla gençlerimize armağan ettik, İzmit Türk Ocağı olarak cumhuriyetimizden daha eski olan ocağımızda devlet ve millet yararına faaliyet ve hizmetlerimize Devam edeceğiz dedi.

Liseli ve ünüversiteli tüm gençleri turnuvaya davet eden Yücel Alpay DEMİR 19 mayıs gençlik ve spor bayramı ile Bütünleştirmek istediğimiz etkinliğimize 2 adet vesikalık resim ve 1 adet nüfus cüzdanı fotokopisi ile başvuruları Kabul edeceğiz dedi iletişim için gençlik kolları başkanı Oğuz Alp Akman ilede görüşebilecek olan gençler İzmit Türk Ocağının facebook sayfasından ve 0535-5010261 numaralı telefondanda müracatlarını yapabilecekler. Dedi.

Türkocağı Tv

Türkocağı Tv

Tümü

Türk Ocaklarından Haberdar Olun

Yazarlar

Tümü