Elazığ Şubesinden Tiyatro Gösterimi

01 Mayıs 2012

Büyütmek için tıklayınız...

......

..... kuruluşunun 100. yılını idrak ettiğimiz, kamu yararına çalışan bir dernek olan Türk Ocakları’nın Elazığ Şubesi olarak, nefsimizi ve neslimizi korumak amacımız doğrultusunda, sosyal sorumluluklarımız kapsamında, yarınımızın teminatı olan gençlerin eğitiminde; kültürel aktarım ve değerler eğitimine katkı sağlama yönünde önemsediğimiz bir çalışma alanı gördük “TİYATRO”yu.

Bu anlayış içinde, tüzel kişiliğimiz içerisinde “Türk Ocakları Elazığ Şubesi Tiyatro Kulübü” ismiyle bir yapılanmaya gittik. Amacımız, bir oyunla bitmek değil, gençlere yetenek ve yeterliklerini fark etmeleri, bu yönde yaşarken, kendilerini geliştirebilecekleri bir alternatif faaliyet fırsatları sunmak, yapacakları çalışmalarla toplumsal geleceğimize, müspet katkılar sağlamak, çocuklarımızı, gençlerimizi yarınlara daha bir hazır olmalarına imkan sağlamaktır.

Bu süreçte, toplumsal bozulma riskinin yoğun yaşandığı bir süreçte;  gönlü Milli Birlik ve Beraberlik Ülküsü ile dolu olan, milli ve manevi değerlerin farkındalığı içinde yaşamaları ve yaşanması yönünde model olmaları yönüne odaklı bir gençliğin oluşmasına farklı bir alanda katkı sağlamak istedik.

..........................

Yazının Devamı...

Türkocağı Tv

Türkocağı Tv

Tümü

Türk Ocaklarından Haberdar Olun

Yazarlar

Tümü