Önemli olan Türklüktür

18 Şubat 2014

Ahmet B. ERCİLASUN - Yeniçağ

KAslolan Türklük ve vatanın bölünmezliğidir. Yukarıda ne yaparsanız yapın; birbirinize nasıl hakaret ederseniz edin; birbirinizin kuyusunu nasıl kazarsanız kazın; bunlar bizim için hiç önemli değil. Önemli olan bu vatanın Türk kimliği ve bölünmezliğidir.

Türk’ü tanımayan, bu devletin Türk devleti, bu vatanın Türk vatanı olduğunu unutan insanlar yolsuzluk da yaparlar, hırsızlık da yaparlar. Ortam dinleyip şantaj da yaparlar. Onlar için ne Müslümanlığın ahlak ilkeleri önemlidir, ne de insanlık önemlidir. İslam dünyası en az bin yıldır Türk sayesinde yükselmiş ve varlığını korumuştur. Müslüman olduğunu ileri süren, her şeyi din adına yapan insanlar ve gruplar hiç olmazsa bunu hatırlamalı ve Türk’ün önünde baş eğmelidir. 

Şu anda tehlikede olan Türklük ve vatanın bütünlüğüdür. Ülkeyi yönetenler bilinçli olarak veya gafletle, Türk kavramını ve vatanın bütünlüğünü ortadan kaldırmaya çalışmaktadırlar. Sadece yönetenler değil, kendi din anlayışlarını topluma yerleştirmek isteyen bazı gruplar da bu suça iştirak etmektedirler. Muhalefetteki birtakım insanlar da aynı yolun yolcusudur. Seçimlerden sonra özerkliğimizi ilan edeceğiz, diyenlerin cür’etlerinin sebebi bunlardır. 

Kim olurlarsa olsunlar... Türklüğe ve vatana karşı cürüm işleyenler bağışlanamazlar. Türklüğü bu topraklardan silmek isteyenler bağışlanamazlar. Özerklik, federasyon, konfederasyon... Hangi isim altında olursa olsun bu ülkeyi bölmek isteyenler; onlara yol verenler ve yardımcı olanlar bağışlanamazlar. Onlarla müzakereye oturanlar bağışlanamazlar. Bürokrat da olsalar, siyasetçi de olsalar bağışlanamazlar. Öğretim üyesi, gazeteci... Ne olurlarsa olsunlar, bağışlanamazlar. Türk’ün af kontenjanı bitmiştir; bundan sonra kimse bağışlanma beklemesin! 

Türkler unutmadı, unutmayacak. Savaş hâlindeki Türkiye’yi arkadan vuran Ermeni’yi unutmadı, unutmayacak. Leş kargaları gibi İzmir’e çıkan efzun askerini unutmadı, unutmayacak. Fırsattan istifade diyerek Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da başka bir devlet kurmak için isyan edenleri unutmadı, unutmayacak. Ülkeyi bölmek için 30 yıldır Türk kanı döken, çoluğu çocuğu, genci ihtiyarı katleden canileri unutmadı, unutmayacak. O canilerin en tepesindeki baş mücrime statü verenleri de unutmadı, unutmayacak. Anadolu’da Türk, canını dişine takarak ölüm kalım savaşı verirken düşmanla iş birliği yapanları da unutmadı, unutmayacak.

Devamı: http://www.yenicaggazetesi.com.tr/onemli-olan-turkluktur-29806yy.htm

Türkocağı Tv

Türkocağı Tv

Tümü

Türk Ocaklarından Haberdar Olun

Yazarlar

Tümü