Karabük Şubesi Genel Kurulunu Yaptı

21 Şubat 2015

Türk Ocakları Karabük Şubesi 4. Olağan Genel Kurulu, 21.02.2015 tarihinde gerçekleştirilmiştir. Genel Kurula Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Fatma DANIŞMAN, Karabük Belediyesi Özel Kalem Müdürü İrfan KARTAL, MHP İl Başkanı Burhanettin ARSLAN ve parti yöneticileri, Türk Eğitim-Sen Temsilcileri, Türk Baro-Sen Temsilcileri, Safranbolu Ülkü Ocakları Başkanı Şenol SOYTÜRK, Sayokan Dünya Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Ünal ÖZDEMİR, Öğretim Üyeleri, Ocak Üyeleri, Gençlik Kolları ve Basın Temsilcileri katılım sağlamıştır. Genel kurul, divanın teşekkülü ve yapılan seçimin ardından Yrd. Doç. Dr. Taşkın DENİZ’in kapanış konuşması ile sona ermiştir.   

 

            Yrd. Doç. Dr. Taşkın DENİZ yaptığı teşekkür konuşmasında, 20.02.2015 tarihinde Ege Üniversitesi kampüsünde terör örgütü yandaşlarınca şehit edilen Fırat ÇAKIROĞLU’na yüce Allah’tan rahmet, ailesine başsağlığı, dost ve akrabalarına sabır diledi. Gelinen süreçte ne yazıktır ki, Türklüğün ve milliyetçiliğin adeta bir suç sayıldığı buna karşın terör örgütü yandaşlığının ve bebek katiline “sayın” demenin ise özgürlük kabul edildiğini dile getirdi. Yaşanan olayların nedeninin, siyasi sorumluların terör örgütü ve yandaşlarına verdiği ölçüsüz tavizlerin olduğunu belirterek tarihin bu sorumluları hiçbir zaman unutmayacağını belirtti.

 

            Genel kurula katılan tüm üyelerin desteğini alan Türk Ocakları Karabük Şubesi Başkanı Yrd. Doç. Dr. Taşkın Deniz, güven tazeleyerek tekrar başkan seçilmiştir.

 

Türk Ocakları Karabük Şubesi yönetim kurulu Yrd. Doç. Dr. Taşkın DENİZ, Yrd. Doç. Dr. Serdar ÖSEN, Yrd. Doç. Dr. Umut KEDİKLİ, Yrd. Doç. Dr. Marziye MEMMEDLİ, Ahmet ÇETİNKAYA,             Kazım ÖZCAN ve Yunus ÇELİK’ten oluşmaktadır.  

Türkocağı Tv

Türkocağı Tv

Tümü

Türk Ocaklarından Haberdar Olun

Yazarlar

Tümü