MHP Aday Adayları Salihli Şubesini Ziyaret Etti

24 Şubat 2015
MHP Aday Adayları Salihli Şubesini Ziyaret Etti

MHP Manisa Milletvekili Aday Adayları Mehmet Kocatürk ve İrfan Akarsu, Türk Ocakları Salihli Şubesini ziyaret ederek çalışmalarını anlattılar ve soruları cevaplandırdılar.

 

            Türk Ocakları Salihli Şube Başkanı Ersin Aybar  açış konuşmasında her iki adaya da başarılar dileyerek Türkiye’nin çok hassas bir seçim geçireceğini ifade etti.

 

            Daha sonra söz alan MHP Manisa Milletvekili Aday Adayı İrfan Akarsu kendini tanıtarak şunları söyledi:

 

            “Hükümet iç ve dış politikada yaptığı yanlışlıklarla ülkeyi bölünme zeminine taşımıştır. Doğuda devlet hakimiyeti kaybolmuştur. Bu vesile ile 7 Haziran seçimleri büyük önem taşımaktadır. Bu sorunları Ankara’da çözmek için aday oldum.  Ülkücü çizgiden hiç ayrılmadım. Türkiye’nin sorunları MHP iktidarı ile çözülür.”

 

            MHP Manisa Milletvekili Aday Adayı Mehmet Kocatürk da kendini tanıttıktan sonra yaptığı konuşmada şu  görüşlere yer verdi:

 

            “2015 seçimlerinde ev ev  gezerek bu millete ülkenin gerçeklerini anlatmak zorundayız. Ben milletvekilliği adaylığı konusunda hangi sırada görev alırsam alayım bir Türk Milliyeçisi-ülkücü olarak milletimize ülkenin geldiği durumu anlatacağım. Bütün arkadaşlarım benim için değerlidir. Bu davaya bir damla su taşıyan başımın üstünde yeri vardır. İnşallah Manisa’dan 5 veya 6 milletvekili çıkaracağız. MHP’nin Türkiye geneli oy oranı ise %20 lerin üzerindedir.

 

            Konuşmalardan sonra soruları cevaplandıran aday adayları gördükleri ilgiden memnuniyetlerini bildirdiler.

Türkocağı Tv

Türkocağı Tv

Tümü

Türk Ocaklarından Haberdar Olun

Yazarlar

Tümü