MHP Aday Adaylarından Zonguldak Şubesine Ziyaret

27 Mart 2015
MHP Aday Adaylarından Zonguldak Şubesine Ziyaret

ZEKİ ÇAKAN'IN ZİYARETİ

 

MHP Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Enerji ve Tabi Kaynaklar Eski Bakanı Zeki ÇAKAN ve beraberinde Meral Demirbaş ile Osman Çakrak Zonguldak Türk Ocağını ziyaret ettiler.

 

Samim ve Sıcak bir hava da gerçekleşen ziyarette Enerji ve Tabi Kaynaklar Eski Bakanı ve MHP Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Zeki ÇAKAN yaptığı konuşmada; ‘’  Zonguldak Belediye Başkanlığı dönemde açılışı yapılan  Zonguldak Türk Ocağı’nın açılışında ve sonraki dönemler de Türk Ocaklılarla beraber olmanın, beraber çalışmanın gurunu her zaman yaşadığını ve imkanları ölçüsünde yardımcı olduğunu ifade ederek, türk Ocağının Milli konularda bir teminat olduğunu bu fikirlerinden her zaman istifade edeceğini belirtti.’’

 

Bugün Türkiye’nin zor bir dönemeçten geçtiğini belirten çakan; ‘’ Bayrak, Millet, Vatan ve Devlet  için görev almanın  bir mecburiyet olduğunu düşünerek milletvekilliği için MHP den aday oldum ‘’ dedi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Türk Ocağı Başkanı   Erol ŞEREF ziyaret anısına Enerji ve Tabi Kaynaklar Eski Bakanı  Zeki ÇAKAN’ a Plaket takdim ederken, MHP Milletvekilliği Aday Adaylarına başarılar diledi.

 

YAVUZ ERKMEN'İN ZİYARETİ

Eski Zonguldak Valimiz  ve MHP Milletvekili Aday Adayı Yavuz ERKMEN’ den Türk Ocağı Ziyareti.

 

Eski Zonguldak Valimiz  ve MHP Milletvekili Aday Adayı Yavuz ERKMEN  Zonguldak Türk Ocağını ziyaret etti.

 

Kalabalık bir Partili grubu ile yaptığı ziyarette Türk Ocaklılar tarafından sıcak ve samimi bir ortamda karşılanan Yavuz ERKMEN, Türk Ocağında yaptığı konuşma da ; ‘’ Türk Ocağı ile Zonguldak Valiliği dönemin de beraber çalıştıklarını, Türk Ocağı’ nın faaliyetlerinde bulunmaya çalıştığını, iyi ilişkiler içinde olduğunu ifade etti.

 

Türk Ocağı’nın 1911 yılından bu yana Devletin dirliği, Milletin birliği, Vatanın bütünlüğü noktasında taviz vermeden çalıştığını, bu yönü ile bizlerin de desteğimi almış bir Milli Kültür Derneğimizdir diyerek, Bizde Bayrak için, Vatan’ın bölünmez bütünlüğü için, Milletin birliği için, Milli Kimliğimiz için her ne şartta olursa olsun çalışmayı bir görev bildik ‘’  dedi.

 

Konuşmasını; ‘’ Bugün de aynı duygularla 103. Kuruluş Yıldönümünü kutlayan Türk Ocağı’nda olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz ‘’ diyerek bitirdi.

 

Zonguldak Türk Ocağı Başkanı Erol ŞEREF’ de  Sn. Yavuz ERKMEN’ in Türk Ocağı’nı ve Türk Ocaklıları ziyaretinden büyük memnuniyet duyduğunu ifade ederek Teşekkür etti. Milletvekili yolunda da başarılar dileyerek  ziyaret anısına günün anlamını ifade eden bir plaket takdim etti.

 

 

Türkocağı Tv

Türkocağı Tv

Tümü

Türk Ocaklarından Haberdar Olun

Yazarlar

Tümü