Bolu Şubesiden Yeni Valiye Ziyaret

22 Nisan 2015
Bolu Şubesiden Yeni Valiye Ziyaret

Türk Ocakları Bolu Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri Bolu’ya yeni atanan Vali Aydın Baruş’a ziyarette bulundu.

 

Bundan yaklaşık iki ay önce Bolu’ya atanan Vali Aydın Baruş’u makamında ziyaret eden Türk Ocakları Bolu Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri, Baruş’a görevinde başarılar diledi.

 

Türk Ocakları Bolu Şube Başkanı Yrd. Doç. Dr. Hamdi Zenginbal ve yönetim kurulu üyeleri tarafından gerçekleşen ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Baruş, Ocağın çalışmaları hakkında Zenginbal’dan bilgi aldı.

 

Türk Ocakları Bolu Şubesi’nin son dönemde gerçekleştirdiği sosyal, kültürel, eğitim ve sağlık alanında yaptığı faaliyetleri anlatan Zenginbal, Şube’nin gerçekleştireceği şiir yarışması hakkında da Vali Baruş’a bilgi verdi.

 

 Göreve başlayalı kısa bir süre olmasına rağmen Bolu halkının sakin ve devletine bağlı yapısını gördüğünü söyleyen Vali Baruş, bu yüzden Bolu halkının hizmetin en iyisini hak ettiğini söyledi. Türk Ocakları Bolu Şubesi’nin eğitim ve kültürel faaliyetlerine devam etmesi gerektiğini belirten Baruş, Türk gelenek ve göreneklerinin yeni nesillere aktarılmasında bu tip faaliyetlerin önemli olduğunu sözlerine ekledi.

Türkocağı Tv

Türkocağı Tv

Tümü

Türk Ocaklarından Haberdar Olun

Yazarlar

Tümü