İzmit Şubesi Bayramlarında Çocukları Ağırladı

23 Nisan 2015
İzmit Şubesi Bayramlarında Çocukları Ağırladı

Türk Ocakları İzmit Şube Başkanı Yücel Alpay Demir "bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik bayramımız vesilesi ile bayramın sahibi çocuklarları ağırladık. Bu soylu evlatlar geleceğin üstün vasıflı Türk Milliyetçileri olacak varlıklarıda anne babaları gibi Türk varlığına armağan olacak" dedi.

 

 
"Bu gün çocuk bayramı değildir" diyen Türk Ocakları İzmit şube başkanı Yücel Alpay DEMİR , "bu gün ulusumuzun egemenliğini dünyaya kanıtladığı gündür , bu günü bayram olarak kutlasınlar diye Gazi Mustafa Kemal Atatürk Ulus kimliğimizin teminatı çocuklara armağan etmiştir" diyerek bu günün ne kadar önemli olduğunu vurguladı.
 
 
 
"Çocuklarımızın hafızalarında Türk Ocakları ile ilgili hoş bir anı bulundurmak için bu gün Ocağımızı onlara açtık yetkimizide devrettik" diyen Demir , Ocak Başkanlığı görevini 9 yaşındaki Taha KARAHANOĞLU ' na devretti.
 

Katılımın oldukça yoğun olduğu etkinliğe MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Süleyman Pekin, Türk Eğitim Sen Kocaeli Şube Başkanı Yaşar Şanlı, BBP İl Başkanı Nihat Yıldız , Mhp Mdk üyesi Selim Çakır çocukları ile beraber katılım gösterdi. Çocuklara Ay Yıldızlı kolye ve Türk Bayrakları , çikolata ve kalem hediye edildi , katılan tüm çocukların şiir okuduğu etkinlik Eylül Cansu Durak'ın öncülüğünde hep bir ağızdan okunan Andımız ile devam etti.
 
 
 
Türk Ocakları Kocaeli Şube Başkanı Yücel Alpay Demir, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza bu kutlu bayramı armağan ederek çocuklara verilmesi gereken değeri göstermiştir ,  Bizler de bu kutlu günde ülkemizin geleceği olan çocuklarımızla bir arada olmaktan mutluyuz” dedi
Türkocağı Tv

Türkocağı Tv

Tümü

Türk Ocaklarından Haberdar Olun

Yazarlar

Tümü