İzmit Şubesinden İftar Programı

02 Temmuz 2015
İzmit Şubesinden İftar Programı

Ramazan ayında sadece ihtiyaç sahiplerine ve öğrencilere iftar yemekleri vererek bu ayın rahmetinden ve sevabından faydalanmayı amaçlayan İzmit Türk Ocağı mensupları bu ramazanda da önceki yıllar gibi örnek olacak iftarlar düzenlemeye devem ediyor.

 
Bu yıl 3. iftarınıda Köseköy'de dini eğitim alan öğrencilere veren İzmit Türk Ocakları yöneticileri, iftara katılan tüm öğrencilere Türk Yurdu dergisi hediye etti.
 
 
Amacımız asırlık çınar ocağımızın ve dergimizin milli ve manevi değerlere sahip öğrencilerimize tanıtmak diyen Türk Ocakları İzmit Şube Başkanı Yücel Alpay DEMİR müminin niyeti amelinden hayırlıdır , bizim niyetimiz bu yaz ayında din eğitimini ihmal etmeyen kardeşlerimizi ihmal etmemek ve Türk Yurdu dergimizi tanımalarına vesile olmak diye ifade etti.
 
 
Ramazan ayında sadece ihtiyaç sahiplerine ve öğrencilere iftar yemekleri vererek bu ayın rahmetinden ve sevabından faydalanmayı amaçlayan kocaeli Türk Ocağı mensupları bu ramazandada önceki yıllar gibi örnek olacak iftarlar düzenlemeye devam ediyor.
Türkocağı Tv

Türkocağı Tv

Tümü

Türk Ocaklarından Haberdar Olun

Yazarlar

Tümü