Yozgat Şubesinden Türkmen Aileye Ziyaret

02 Temmuz 2015
Yozgat Şubesinden Türkmen Aileye Ziyaret

Yozgat Türk Ocağı Başkanı Nefise Yüksel, Ocak Yönetim Kurulu Üyesi Ülkem Yaz ve Gençlik Kolları mensubu Mustafa Teker Irak’ın Telafer kentinden ABD ve IŞİD zulmünden kaçarak Yozgat’a sığınan Türkmen aileye ziyaret gerçekleştirdi.

 

Telafer’de yaşarken IŞİD zulmü ve ABD bombalarından kaçarak Yozgat’a sığınan aileyi Yozgat Türk Ocakları yalnız bırakmadı.

 

 Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Türkmen aile ile sohbet eden Nefise Yüksel ve Ülkem Yaz, Türk milliyetçilerinin her daim Türkmenlerin yanında olduğunu dile getirerek aileye Yozgat’ta yalnız olmadıklarını iletti.

 

 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Türkmen soydaşlarımız ise Türk Ocağı Başkanı Nefise Yüksel, Yönetim Kurulu üyesi Ülkem Yaz ve Gençlik Kolları mensubu Mustafa Teker’e teşekkür etti. 

 

Telaferli soydaşlarımız zulüm ve savaşın ardından sığındıkları Yozgat’ta kendilerine Türk milliyetçilerinin sahip çıktığını dile getirerek, her türlü konuda yardım ve destekte bulunulduğunu belirtti. 

 

Türkmen aile Yozgat’ta güvende olduklarını ve herhangi bir sıkıntıya düşmeleri durumunda Türk milliyetçilerinin anında devreye girerek destekte bulunduğunu söyledi.

Türkocağı Tv

Türkocağı Tv

Tümü

Türk Ocaklarından Haberdar Olun

Yazarlar

Tümü