Zonguldak Şubesi Terörü Lanetledi

21 Ağustos 2015
Zonguldak Şubesi Terörü Lanetledi

Zonguldak Türk Ocağı yaşanan terör saldırılarını lanetleyen bir basın açıklaması yaptı:

 

“TERÖRİST SALDIRILARI NEFRETLE LANETLİYORUZ.”

 

Ülkemiz son birkaç aydır sıkıntılı günler yaşıyor. Etnik bölücü PKK terörü, hain ve kalleş saldırılarıyla ülkeyi kan gölüne çevirdi. Vatan evlatlarımız bu kan gölü içerisinde bir bir toprağa düşüyor. Son bir günde vatan için kanlarını akıtıp canlarını veren şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet, ailelerine, yakınlarına ve büyük Türk Milleti’ne başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

 

Aziz şehitlerimizin mübarek kanlarını yerde bırakmamanın, milletimizi ve vatanımızı böldürtmemenin, devletimizin dirliğini muhafaza etmenin tek bir yolu vardır. Eli kanlı canileri, bunları destekleyip, besleyip, cesaretlendirenleri ve bunların odaklarını yerle bir etmektir. Bu mücadelenin tam bir kararlılıkla diz çökertilinceye kadar devam ettirilmesidir.

 

Devletimizi yöneten siyasi irade mensuplarına ve devlet yetkililerine çağrımız odur ki; teröre ve teröriste karşı verilecek mücadele onların anlayacağı dilden olmalıdır. Tavizsiz ve kesintisiz sonuna kadar devam ettirilmelidir. Devlete karşı yürütülen bu isyan ve başkaldırı arkasında kim olursa olsun mutlaka bastırılmalıdır. Söz konusu “Vatan” olduğu unutulmamalıdır.

 

Erol ŞEREF - Zonguldak Türk Ocağı Başkanı

Türkocağı Tv

Türkocağı Tv

Tümü

Türk Ocaklarından Haberdar Olun

Yazarlar

Tümü