Genel Başkanımız 24 Ekim'de Elazığ Türk Ocağı'nda

20 Ekim 2015
Genel Başkanımız 24 Ekim'de Elazığ Türk Ocağı'nda

Elazığ Türk Ocağı olarak “Ortadoğu’nun içinde bulunduğu sıkıntıları ve Türkiye’de yaşanılanların milletimiz tarafından bilinmesini istiyoruz. Ortadaki bilgi kirliliğinin giderilmesi, olayların yerinde anlaşılması, ortadan kalkması ve tarafsız ağızlardan tarafsız bir şekilde bu sıkıntıların nasıl giderileceği, millet olarak ortak değerlerde nasıl buluşacağımızı, ülkenin birlik ve beraberliğinin nasıl tesis edilmesi gerektiği, etnik bölücü ve mezhepsel ayrımlardan nasıl kurtulacağımızı kamuoyuyla paylaşmak amacıyla "ORTADOĞU MESELESİ VE TÜRKİYE'NİN GELECEĞİ" konulu bir panel düzenledik.

 

 
Düzenlediğimiz panele Genel Başkanımız Prof. Dr. Mehmet ÖZ ve Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Yunus KOÇ'ta konuşmacı olarak katılacaktır. Ayrıca panelde Fırat Üniversitemizin Değerli Öğretim ÜyeleriProf. Dr. Orhan KILIÇ ve Prof. Dr. Mustafa ÖZTÜRK'te konuşmacı olarak bulunacaktır.
 
 
24 Ekim 2015 Cumartesi günü Saat: 13:00'da Elazığ Öğretmen Evi Konferans Salonunda düzenlenecek olan panelimize tüm vatandaşlarımız davetlidir..
 
 
Habip YAŞAR
Elazığ Türk Ocağı Bşk.
Türkocağı Tv

Türkocağı Tv

Tümü

Türk Ocaklarından Haberdar Olun

Yazarlar

Tümü