Zonguldak Şubesinden Şehitlere İçin Başsağlığı

21 Ekim 2015
Zonguldak Şubesinden Şehitlere İçin Başsağlığı

Son iki günde 17 ve 18 Ekim tarihlerinde Hakkari Yüksekova Kırsalında ve Tunceli Pülümür karayolunda etnik bölücü PKK’lı teröristlerin hain ve kalleş saldırılarında içlerinde bir yarbay, bir üsteğmenimizin bulunduğu, astsubay ve uzman çavuşlarımızdan altı askerimiz şehit oldu.

 

Vatan toprağını koruma ve bölücü teröristlerden temizleme görevlerini yerine getirirlerken şehit olan kahramanlarımıza yüce Allah’tan rahmet, ailelerine ve Türk Milleti’ne sabır, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz.

 

Milletimizi ve vatanımızı bölmek için devletimize başkaldıran, askerlerimize, polisimize ve sivil vatandaşlarımıza kurşun sıkan, gözlerini kan bürümüş eli kanlı bölücüleri şiddetle lanetliyor ve kınıyoruz.

 

Devletimizi yönetme makamında bulunanlara ve siyasilerimize terörle mücadelede kararlı, tavizsiz, etkin ve kesintisiz olma çağrımızı ve terörü azdıracak, terörisleri cesaretlendirecek her türlü siyasi hamleden, projeden ve uygulamalardan vazgeçilmesini bir kez daha tekrarlıyoruz.

 

Türk Milleti’nde ve devletinde, ülkemizi bölmek isteyen küresel güçlerin taşeronu eşkıyayı, asileri, hainleri, teröristleri yoketme gücü vardır. Yeterki, enerjimizi ortak akılda buluşturarak, birliğimizi ve dirliğimizi muhafaza edelim.

Türkocağı Tv

Türkocağı Tv

Tümü

Türk Ocaklarından Haberdar Olun

Yazarlar

Tümü