CHP'den Zonguldak Şubesine Ziyaret

22 Ekim 2015
CHP'den Zonguldak Şubesine Ziyaret

CHP Zonguldak Milletvekili Adayı Harun AKIN’dan, Zonguldak Türk Ocağına Kalabalık bir heyet ile ziyaret.

 

CHP Zonguldak Milletvekili Adayı Harun AKIN ve beraberinde partili kalabalık bir heyetle Zonguldak Türk Ocağı’nı ziyaret ettiler. Akın beraberinde CHP Merkez İlçe Başkanı Cemal Şahin, İl Genel Meclisi üyesi Fikret Zaman ve bazı yönetim kurulu üyeleri ile birlikte yaptığı ziyarette kendisini, Türk Ocağı Başkanı Erol Şeref ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

 

Ocak Başkanı Erol ŞEREF, Türk Ocağı’nı ziyaret ettikleri için kendilerine teşekkür ederek, Türk Ocağı’nın tarihi ile ülkenin iç ve dış meselelerinden bahsetti. Bununla birlikte Pkk Terörü, Suriye politikası, adaların işgali ile ilgili Tük Ocağı’nın görüşlerini dile getirdi. Kimliğimizle, Bayramlarımızla, Türkçemizle, Andımızla ve Cumhuriyetimizle ilgili milli konulardaki tahribata dikkat çekti.

 

Chp Milletvekili Adayı Harun AKIN ise, Zonguldak’ın yerel konularındaki eksiklikleri, uygulanmayan projeleri, giderek artan işsizliği ve bunların çözüm yollarını anlatarak Cumhuriyetimizin değerlerindeki yozlaşmaların gelecekteki değerlerine işaret etti. Türk Ocağı gibi tarihi bir kuruluşta bulunmaktan ve Türk Ocaklı üyelerle sohbet etmekten memnuniyet duyduğunu ve bu görüşmeleri daha sık yapmak istediğini, Türk Ocaklarının ülke meselelerindeki hassasiyetlerini, görüşlerini paylaştıklarını söyleyerek ‘Sizlerden faydalanmak istiyoruz, iyi ki gelmişiz, bugüne kadar siyasetimde ilk kez geliyorum, mümtaz bir ekip var burada” dedi.

 

Ziyaretin sonrasında toplu fotoğraf çekildi. Ocak Başkanı Erol ŞEREF ziyaret anısına Milletvekili adayı Harun AKIN’a Türk Yurdu yayınlarında ve dergilerinden oluşan yayın seti ile Plaket Taktim etti.

Türkocağı Tv

Türkocağı Tv

Tümü

Türk Ocaklarından Haberdar Olun

Yazarlar

Tümü