Rize Şubesi İki Önemli Konferans Düzenledi

07 Kasım 2015
Rize Şubesi İki Önemli Konferans Düzenledi

"Büyük Ortadoğu Yangını ve Türkiye" - Doç.Dr.Mehmet Akif OKUR

 

Türk Ocakları Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Doç.Dr.Mehmet Akif OKUR hocamızın "Büyük Ortadoğu Yangını ve Türkiye" konulu Ocak Sohbeti programımız muhteşem bir sunum ve yoğun bir katılımla gerçekleşti.

 

Program öncesinde ilimizden uydu aracılığı ile tüm dünyaya yayın yapan ve ülkemizde en çok izlenen yerel televizyon kanalı olan Çay TV de bir program da gerçekleştirildi. Ülkemiz sınırlarının hemen ötesinde Ortadoğuda yaşanan ve geçmişten günümüze gelen sorunların neler olduğu, bölgedeki mevcut durum ile gelecekte yaşanması muhtemel olaylar ile ilgili bilgilendirmeler yanında, Türk Milleti olarak dikkat etmemiz gereken unsurlara değinildi. Oldukça yoğun bir katılımın gerçekleştiği program karşılıklı soru cevap etkinliği ile sona erdi.

 

Tükçenin Türk'lerden Çektikleri" - Prof.Dr.Suat UNGAN

 

Türk Ocakları Rize Şubesi 22 Ekim 2015 tarihinde Prof.Dr.Suat UNGAN'ın sunumuyla "Tükçenin Türklerden Çektikleri" konulu Ocak Sohbeti Programı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

 

Programda Türkçe ve Türkçeyi doğru anlama, Türkçe ve Dünya Dilleri ile Türkçe Konuşurken Yapılan Hatalar ile Türkçenin Önemi konularında bilgilendirmeler yapıldı. Oldukça yoğun bir katılımın gerçekleştiği program karşılıklı soru cevap etkinliği ile sona erdi.

 

 

Türkocağı Tv

Türkocağı Tv

Tümü

Türk Ocaklarından Haberdar Olun

Yazarlar

Tümü