Bolu Şubesi Gençler ve Ocak Üyeleriyle Yemek Düzenledi

22 Kasım 2015
Bolu Şubesi Gençler ve Ocak Üyeleriyle Yemek Düzenledi

Türk Ocakları Bolu Şube Yönetimi üniversite öğrencilerine hamsili yemek düzenledi.

 

Geçen yıl Atatürk Orman Parkı’nda hamsi mangal yapan Türk Ocağı Bolu Şubesi Yönetimi, davetlileri bu kez Karacasu Düğün Salonu’nda bir araya getirdi. Hamsi yemeğine AİBÜ öğrencileri, öğretim görevlileri, Türk Ocakları Bolu Şube Yönetim ve üyelerin yanı sıra Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydili, Bolu Belediyesi Meclis Üyesi Ercan Üsküp ve önceki seçimlerde MHP’den vekil adayı olan Bolu’nun tanınmış doktorlarından Murat Yapıcı da katıldı.
 

ÖĞRENCİLERE HAMSİ DOPİNGİ


Öğrencilere vize öncesi hamsinin zihin açıklığı yapacağını söyleyen Türk Ocakları Bolu Şube Başkanı Yrd. Doç. Dr. Hamdi Zenginbal, geçen yıl yapılan hamsi partisinin öğrenciler tarafından çok beğenilmesi nedeniyle bu yıl tekrarladıklarını kaydetti. Hamsi mevsiminde beraber yenen hamsinin daha sağlıklı ve lezzetli olduğunu belirten Zenginbal, hamsi yemeğinin bir araya gelmek için bir sebep olduğunu da sözlerine ekledi. Birlik ve beraberliğin önemine de değinen Yrd. Doç. Dr. Hamdi Zenginbal, bugünlerde en çok ihtiyaç duyulan maneviyatın birlik ve bütünlük olduğunu söyledi.


 
SENEYE HAMSİLİ PİLAV


Hamsi partisine ilgi ise oldukça fazlaydı. Karacasu Düğün Salonu’na gelen hamsi severler, tepsi tepsi hamsi buğulamayı soğumadan afiyetle yedi. Zenginbal, şube olarak seneye hamsili pilav daveti vereceklerinin şimdiden müjdesini verdi.

Türkocağı Tv

Türkocağı Tv

Tümü

Türk Ocaklarından Haberdar Olun

Yazarlar

Tümü