Kastamonu Şubesi İkinci Olağan Kongresini Yaptı

16 Ocak 2016
Kastamonu Şubesi İkinci Olağan Kongresini Yaptı

Türk Ocakları Derneği Kastamonu Şubesi 2. Olağan Genel Kurulu 16 Ocak 2016 tarihinde dernek adresinde yapıldı. 3 Temmuz 2014 tarihinde kuruluşu gerçekleşen derneğin ilk olağan genel kurulu 15 Kasım 2014 tarihinde yapılmıştı. Kongrede divan üyeliklerine Prof. Dr. Mehmet Atıf ÇETİNER, Yrd. Doç. Dr. Ramazan ALABAŞ ve Rafet ASLAN seçildi.

 

Genel kurulda konuşan Şube Başkanı Doç. Dr. Mehmet Serhat YILMAZ, dernek yönetimi olarak geçen süre içerisinde ülkenin önemli meseleleriyle ilgili gelişmeleri yakından takip ettiklerini, zaman zaman kamuoyunu bilgilendirme amacıyla açıklamalarda bulunduklarını belirtti. Yılmaz, kongre tarihine kadar gerçekleştirdikleri faaliyetler hakkında bilgi vererek 18 etkinlik yapıldığını ifade etti. Daha sonra yapılan seçimde yeni yönetim ve denetim kurulları oluşturuldu.

 

Kastamonu Türk Ocağı yeni Yönetim ve Denetim Kurulu üyelikleri şu isimlerden oluştu. Yönetim Kurulu Üyeleri, Mehmet Serhat YILMAZ, Mehmet Atıf ÇETİNER, Hakan Hüseyin TALAY, Ayhan AVANOĞLU, Sabri BIDAK, Mehmet Altan KURNAZ, Rafet ASLAN. Denetim Kurulu Üyeliklerine ise Özgür ÖZTÜRK, Metin EKİCİ ve Recep TOKAT.

Türkocağı Tv

Türkocağı Tv

Tümü

Türk Ocaklarından Haberdar Olun

Yazarlar

Tümü