Genel Başkanımız Polatlı Belediye Başkanı Yıldızkaya'yı Ziyaret Etti

15 Ocak 2016
Genel Başkanımız Polatlı Belediye Başkanı Yıldızkaya'yı Ziyaret Etti

Genel Başkanımız Prof. Dr. Mehmet ÖZ, Genel Sekreter Yardımcımız Doç. Dr. Emrah ŞENEL ve Polatlı Şube Başkanımız İlhan Dereköy ve beraberlerindeki heyet, Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya'yı ziyaret etti.

 

Genel Başkanımız makamında ziyaret ettiği Yıldızkaya'ya Türk Ocakları'na verdiği destek dolayısıyla teşekkür etti. Görüşmede ülkenin genel problemleri üzerine istişareler yapıldı. Bu noktada ülke ve Polatlı özelinde Türk Ocakları'nın verebileceği katkılar değerlendirildi. Polatlı şubesinin kuruluş süreci ve yaptığı, yapacağı çalışmalar üzerine yapılan fikir alışverişinin ardından Polatlı şubesinin yer tahsisi noktasında Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya'nın ilgisine de ayrıca teşekkür edildi. Yıldızkaya, Türk Ocakları'nın önemini bildiklerini, her daim destek olacaklarını belirterek yer tahsisinin sağlanacağı sözünü de verdi. Yapılan görüşmede Genel Başkanımız ve Polatlı belediye Başkanı Yıldızkaya'nın katılımlarıyla Türkçüler Günü olan 3 Mayıs 2016'da Türk Ocakları Polatlı Şubesi'nin hizmet binası açılışının yapılması noktasında sözleşildi.

 

Görüşmenin ardından Yıldızkaya'ya Türk Yurdu Dergisi, Türk Yurdu yayınlarından oluşan bir set takdim edildi, özellikle son çıkan yayın olan "Ziya Gökalp" kitabı Yıldızkaya'ya verildi. Yapılan sohbetin ardından ziyaret sona erdi. 

Türkocağı Tv

Türkocağı Tv

Tümü

Türk Ocaklarından Haberdar Olun

Yazarlar

Tümü