Kuşadası Şubesinden Bir Dizi Ziyaret

17 Şubat 2016
Kuşadası Şubesinden Bir Dizi Ziyaret

Türk Ocakları Kuşadası Şubesi, 24 Ocak 2016 tarihinde yaptığı Olağan Genel Kurul Toplantısı ardından yeni görev alan yönetim kurulu, 16-17 Şubat 2016 tarihlerinde, Kuşadası ve Aydın’da bir takım ziyaretler gerçekleştirdi.

 

Yeni göreve başlayan Aydın Vali Yardımcısı (Kuşadası Eski Kaymakamı) Sayın Mustafa AYHAN’ı, Kuşadası Kaymakamı Sayın Muammer AKSOY’u ve Kuşadası Emniyet Müdürü Sayın Özgür BATÇIOĞLU’nu makamında ziyaret eden Türk Ocakları Kuşadası Şubesi Yönetimi, Türk Ocakları’nın çalışmaları ile ilgili bilgi verdi.

 

Ziyaretlerde, Kuşadası Türk Ocağı Başkanı Sayın Cemal SARI tarafından, Sayın Mustafa AYHAN’a, Sayın Muammer AKSOY’a ve Sayın Özgür BATÇIOĞLU’na Türk Yurdu Dergisi ile birlikte, üzerinde M.Kemal ATATÜRK’ün “Bana Olağanüstü hususiyetler atfetmeyiniz. Doğumumdaki tek fevkaladelik Türk olarak dünyaya gelmemdir.” sözünün yazılı olduğu birer şilt takdim edildi.

 

Ayrıca, 23. Dönem Aydın Milletvekili Sayın Recep TANER işyerinde, Aydın Türkiye Kamu-sen İl Başkanı ve Türk Eğitim-sen Aydın İl Başkanı Sayın Rıdvan Naci DEVLİ ve yönetimi Sendika merkezinde ziyaret edilerek, sohbet edildi.

Türkocağı Tv

Türkocağı Tv

Tümü

Türk Ocaklarından Haberdar Olun

Yazarlar

Tümü