Zonguldak Şubesinden Milliyetçiliğin Sosyolojik Temeli Konferansı

04 Mart 2016
Zonguldak Şubesinden Milliyetçiliğin Sosyolojik Temeli Konferansı

Türk Ocakları Zonguldak Şubesi, periyodik olarak ‘Ocakbaşı Sohbetleri’ adı altında seminerler, konferanslar düzenleyeceklerini bildirdikten sonra ilkini 4 Mart 2016 Cuma günü gerçekleştirdi. Konferans Zonguldak Türk Ocakları’nın Kızılay Binasındaki konferans salonunda gerçekleştirildi.


Yrd.Doç.Dr. Erdem Dirimeşe’nin konuşmacı olarak katıldığı programa Türk Ocakları yönetim ve üyelerinin yanı sıra MHP 25. Dönem Milletvekili Adayı Meral Aydoğan Demirbaş, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Mevlüde Yalçıner, MHP Merkez İlçe Başkanı Niyazi Kıransoy, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Zonguldak İl Başkanı Oğuzhan Yıldırım, Türkiye Kamu-Sen’e bağlı Türk Orman-Sen Zonguldak Temsilcisi Mithat Bağcı ve misafirler katıldılar.


Yrd. Doç. Dr. Erdem Dirimeşe ‘Milliyetçiliğin Sosyolojik Temeli’ konulu bir konferans verdi. Ardından soru cevap şeklinde söyleşiye devam edildi.


Katılımcıların ilgisi oldukça fazlaydı. Salon hınca hınç doluydu. Bundan sonraki ‘ocakbaşı sohbetleri’ için daha büyük bir salona ihtiyaç duyulacağı Türk Milliyetçiliği adına önem arzediyordu.

 

Türkocağı Tv

Türkocağı Tv

Tümü

Türk Ocaklarından Haberdar Olun

Yazarlar

Tümü