Türk Ocakları Bolu Şubesinde Bahar Dönemi Başlıyor

11 Mart 2016
Türk Ocakları Bolu Şubesinde Bahar Dönemi Başlıyor

Türk Ocakları Bolu Şube Yönetimi her dönem olduğu gibi bahar döneminde de bir dizi program düzenledi. Hazırladığı pek çok eğitim, sosyal ve kültürel faaliyetlere bahar döneminde de devam edecek olan Türk Ocakları Bolu Şubesi, konferanslarla Boluluları Ocak binasında ağırlamaya hazırlanıyor.
 
Türk Ocakları Bolu Şubesi 2016 Bahar Dönemi Konferans Programı ile pek çok konusunda uzman kişiyi ağırlayacak. Ocak tarafından hazırlanan program Türk Ocakları Bolu Şubesi’nin Karaçayır Mahallesi İzzet Baysal Caddesi üzerinde bulunan Ocak binasında gerçekleşecek.
 
Türk Ocakları Bolu Şube Başkanı Yrd. Doç. Dr. Hamdi Zenginbal programların dolu dolu geçeceğini söyledi ve tüm Bolu halkını konferanslara davet etti.
 
Türk Ocakları Bolu Şubesi’nde bu bahar döneminde sosyal medya, göz sağlığı, milli bayram Nevruz, ortodontik tedavide güncel yaklaşımlar, kamuoyu araştırmaları, Kur’an-ı Kerim’de psikoterapi, KOSGEB destekleri ve girişimcilere öneriler, Kur’an-ı Kerim ve bugünkü İslâm, sağlıklı yaşam, olumlu düşünme olumlu iletişim, özel gereksinimli bireyler ve topluma etkileri, diş protezlerinde güncel teknikler ve Fetih ve Fatih konuları ele alınacak.

Türkocağı Tv

Türkocağı Tv

Tümü

Türk Ocaklarından Haberdar Olun

Yazarlar

Tümü