Beykoz Şubesinden 'Anayasa, Başkanlık ve Sistemi Arayışları' Konferansı

30 Aralık 2016
Beykoz Şubesinden 'Anayasa, Başkanlık ve Sistemi Arayışları' Konferansı

Türk Ocakları Beykoz  Şubesi 27 Kasım 2016 tarihinde olağan genel kurulunu tamamladıktan sonra Mehmet Arslan başkanlığında, onursal başkan Mustafa Arman ve yönetim kurulu üyeleri Mehmet Öncü, Cihan Tufan, Hasan Benli Melih Perçin, Mehmet Bilir, Köksal Akkaya yönetim kurulu olarak; her hafta Cumartesi günü 14.30'da ülke gündemimizle ilgili konuları alanlarında uzman olan kişiler tarafından konferans ve sohbet halinde milletimize anlatılmasına kararlaştırmıştır.

 

Beykoz Türk Ocakları Salonunda  24 Aralık 14.30'da  yapılan konferansa  konuşmacı  olarak katılan Hars Heyeti Başkanımız Siyasal Bilgiler Fakültesi - Mülkiye eski öğretim görevlisi Mehmet Yazar ile yönetim kurulu üyemiz ve gazeteci yazar Melih Perçin’in işlediği  "Anayasa, Başkanlık ve Sistemi Arayışları” konulu konferans katılımcılar tarafından büyük beğeniyle dinlenildi.

 

Beykoz Türk Ocakları 31 Aralık 2016 Tarihindeki konferans:” Büyük Mütefekkir Seyyid  Ahmet ARVASİ” olacaktır. Ve onu İstanbul Atatürk Eğitim Enstitüsünden mesai arkadaşı Prof. Dr. Osman Kemal Kayra Bey anlatacaktır.

Türkocağı Tv

Türkocağı Tv

Tümü

Türk Ocaklarından Haberdar Olun

Yazarlar

Tümü