SUSTURUN ŞU HAİNLERİ…

15 Ocak 2008
Dr. İrfan AKAY

Kahraman Mehmetçik en ağır kış şartlarında dağ taş demeden mağara mağara PKK lı hainlerin izini sürerken, aynı hainlerin Türkiye’nin muhtelif şehirlerinde bombalı eylemler yapması ve onlarca masum insanımızı ve çocukları öldürülmesi karşısında kıllarını bile kıpırdatmayan soysuzlar, ülkemizde ki demokrasi anlayışını ve Avrupa birliği zorlamalarını fırsat bilerek olur olmaz konuşuyorlar ve saçmalıyorlar. Milleti kasten germeye çalışarak bir çatışma zemini hazırlamaya çalışıyorlar. Kandırdıklarının hiç birisinin aklı başında değil; hepsi de çoluk, çocuk. Zaten dağdakilerin de yirmi, yirmi beş yaşlarında oldukları ifade ediliyor. Diyarbakır’da ki patlamada ölen çocuklar için ağlayanlar yakalanan PKK lı teröriste de üzülüvermişler. Vah canım, sevsinler sizi İnanın PKK lılar ve sempatizanları ve onların güya örgütleri bir Mehmetçik şehit düştüğünde zil çalıp oynuyorlardır Şanlı Ordumuz PKK ile mücadele ederken demokrasi yanlışı hainleri susturacak bir merci yok mu? Allah aşkına susturun bu hainleri.

Sevgili okuyucular, Türkiye’yi bölmek isteyenlere karşı her Türk vatandaşı kesin tavrını takınmalı böyle düşünenlere iş, aş, ekmek bile, vermemelidir. Devletimize bağlı Kürt vatandaşlarımıza hiçbir sözümüz olmaz. Eğer Müslüman iseler biz onları vatandaştan öte kardeş biliriz. Onlara her türlü yardımı yaparız. Hain ve PKK sempatizanı iseler onlara milletin sırtından bedava geçinme hakkı verilmemeli, milleti sülük gibi emmelerine, ne suyu, ne elektriği ücretsiz kullanmalarına müsaade edilmemelidir. Muhakkak böylelerinin çoğunun yeşil kartı da vardır. Hastane ve ilaç ücreti ödemiyorlardır. Ben bunlara hakkımı haram ediyorum. Devlete kavmiyet asabiyeti yüzünden isyan edenler Müslüman muamelesi göremezler. PKK lıların çoğu Allahsızdır.Helal ve haram onlar için önemi değildir. Ben onları günah ve haram konularında kale bile almıyorum, onlara değil onların milletin sırtından bedava geçinmelerine göz yumanlara hakkımı haram ediyorum. Kimse benim sırtımdan geçindirilmemeli hele hainler hiç geçindirilmemelidir. Adam Diyarbakır’ı Ziya Gökalp’in şehrini utanmadan kalesi olarak görüyor. Ülkemiz tezatlar diyarı oldu. Bir yandan Mehmetçik vatan için kanını dökecek, canını verecek diğer yandan demokrasi adına a hainler içerde rahatça istedikleri gibi at oynatacaklar. Demokrasi bu değildir.
Kahraman Ordumuz sınır ötesinde ve dağlarda, fedakar polisimiz ve diğer emniyet güçlerimiz şehirlerde hainlere göz açtırmıyorlar. Onlarla gurur duyuyoruz. Allah yar ve yardımcıları olsun. Küpeli, Kandil ve Gabar dağlarında hainlere Dünyayı dar eden Mehmetçikler için bir türküyü adapte ederek söyler oldum:

Gabar seni delik delik delerim,
Kalbur alıp toprağını elerim,
PKK lı hainleri saklarsan,
Billah seni Yeryüzünden silerim.

Selam olsun Ordumuza ve Güvenlik Güçlerimize.
Ne mutlu Türküm diyene,Tanrı Türkü korusun.

Türkocağı Tv

Türkocağı Tv

Tümü

Türk Ocaklarından Haberdar Olun

Yazarlar

Tümü